Neden Alemdar Sondaj?
Sakarya'da danışmanlık ve su sondajı hizmeti veren Alemdar Sondaj, şehrimizin sondaj alanındaki en yetkin ve seçkin firmasıdır.Bu sebeplerden dolayı "Neden Alemdar Sondaj?" sorusunun cevabı çok basitleşiyor, çünkü; sondaj danışmanı ile çalışılması hem su sondajı yapılarak kuyu açılması maliyetinizi düşürür, hem de verimi yükseltir.

Su sondaj faaliyetleri son yıllarda ülkemizde hızlı bir gelişme göstermektedir.Su sondajı temel olarak diğer sondaj işlemlerinden çok farklı bir işlem olmamakla birlikte bir çok alt tekniklerle farklılık gösterir.

Su sondaj kuyusu tasarım sürecini; rezervuar derinliği, üretim borusu çapı, rezervuar akışkan tipi ve özellikleri ve son olarakta toprak yapısı etkiler. Tektonik sahada yapılacak sondaj  hem daha zordur hem de daha özel planlama ve dikkat gerektirir. Bu koşullar çerçevesinde güvenle işinizi teslim edeceğinizbir firma olarak karşınıza  Alemdar Sondaj çıkmaktadır. Teknik ekip ve kaliteli hizmet anlayışıyla fark yaratan  Alemdar Sondaj, su sondaj hizmetini yıllardır müşteri memnuniyeti esaslı yürütmektedir.


SONDAJ DANIŞMANLIĞI:

Su Kuyusu Kontrol Mühendisliği:

Yeraltı suyu kullanılması ve bu amaçla su kuyusu açılmasına niyetlenildiğinde; Sondaj ve su sondajı konusunda,Yer altı suyu Arama ve su etüdü konusunda tecrübeli bir danışmanlık firması ile çalışılması size ektra mali yük getirmez;tam tersine sizi yüklü bir maliyetten kurtarır. Çünkü Sondaj danışmanı ile çalışılması hem Su sondajı yapılarak kuyu açılması maliyetinizi düşürür,hem de verimi yükseltir.

Sondaj çalışmamız

Su kuyusu açtırmak isteyen Şirketler; sondaj firmasına  kuyunun tamamı için delik ve boru çaplarını,boru cinsini, borunun et kalınlığını,nasıl bir kuyu geliştirme tekniğinin kullanılacağını, sondaj makinası kapasitesini, sondaj işleminin süresini, kuyuda bir problem olduğunda ne yapılacağı gibi konuları sorup öğrenmelidir. Yapılacak Kuyu Sözleşmesinde bu hususlar açıkça yazılı olmalıdır ve kuyu kontrol mühendisi kuyuyu denetlemelidir.
 

 
 
Pro WEB