Yer Altı Su Arama
Yer Altı Su AramaSakarya'da yer altı su arama ve bulma çalışmalarını yürüten Alemdar Sondaj tüm teknik bilgiye sahip deneyimli ekibiyle çalışmalarını yürütmektedir. Yüzyılımızın en büyük sorunlarından sayılan su kaynaklarımızın yetersizliği karşısında Alemdar Sondaj olarak yeraltı sularının arandığı bölgelerde doğru arazi gözlemleri ışığında en son gelişmiş Jeofizik cihazlarla arama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Böylelikle hiç kuyu delmeden (sondaj açmadan) ve bunun mali külfeti altına girmeden, kısa sürede bir yerin altında su var mı? yok mu? varsa derinliği, kalınlığı ve akıyorsa hangi yöne aktığı teknik aletlerle bulunabilmektedir.

Gelişmiş son teknolojik Jeofizik cihazlarla yer altında suya bakmanın maliyeti bir sondaj maliyetinden çok daha ucuzdur.

Aynı bilgi - deneyim ve teknolojiyi kullanarak jeotermal su kaynaklarının aranması ve yatırımcılara sunulması çalışma konularımızdan biridir.

Ayrıca turizm kesiminin sorunu olan tuzlanma bölgelerinin tespiti, tatlı- tuzlu su ayrımının yapılarak sınırlarının çizilmesi mümkün olmaktadır.
 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Dalgıç Pompa Hizmeti
- Su Sondajı
- Kuyu Bakımı ve Temizleme
 
 
Pro WEB